TURKMAN VALLEY – ВАЖКОАТЛЕТ для НАЙБІЛЬШ ПРИКУРЕНИХ

Divine Seeds розробили Turkman Valley дуже вчасно. В даний час здивувати любителя конопель забійною міццю не так просто – прикурені організми постійних споживачів рідко здатні випробувати те саме почуття, коли накурило до повного відвалу голови.

Відкриємо один секрет: механізм звикання не в тому, що нервова система людини пересичується канабіноїдами. Курець звикає до певного їхнього поєднання і, якщо скласти незвичну композицію навіть на основі добре випробуваної генетики, дія в особливо вдалому випадку може нагадати перші психоделічні досліди з марихуаною. Саме так, за словами дегустаторів, працює Turkman Valley – начебто пробуєш суцвіття вперше у житті.

Як вийшов Turkman Valley

Для генетичної основи було вирішено використовувати імениті сорти у наступному поєднанні: забійна та врожайна індика з якомога більш психоделічним сативним гібридом. Вибір упав на Hindu Kush та AK-47.

Hindu Kush

Цей стрейн проживає у жорстких умовах гірської породи, що тягнеться між Афганістаном і Пакистаном – посушливість і палка спека, навчили рослину покриватися товстим шаром смоли для захисту від ультрафіолету та посухи. Належить до найбільш гашишних сортів індики.

AK-47

Класична нідерландська розробка, яка навряд чи потребує представлення. Розкриває приховані ресурси організму, штовхає до творчості. Cerebral high триває довго, близько 2 годин, і врівноважується розслабленням. Загалом і в цілому – з цим каннабісом людина легка, весела і готова до всього.

Особливості рослин Теркман Воллі

Генотип60% індика, 40% сатива
ПоходженняПакистан, Колумбія, Мексика, Афганістан
Висота1,2-1,5 м
ТГК22%
Цвітіння55-62 дні
Врожайність500-700 г/м2

Кущі Turkman Valley візуально поєднують у собі особливості обох предків. На вегетації прагнуть рости в ширину, ми рекомендуємо ще на середині фази активного росту пригинати рослини з сіткою або без (метод LST або SCRoG), підрізка також чудово приживається на щільних канабісних деревцях Turkman Valley Feminised.
Вега та початок цвітіння супроводжуються фруктовим запахом, який поступово посилюється і до середини фази цвітіння стає сирним. Пахнуть кущі дуже інтенсивно (в індорі подбайте про витяжку з вугільним фільтром).

Непробивний шар агресивно пахнучої смоли не дозволяє комахам наблизитися до рослин. Часто може знадобитися підв’язка через тяжкість масивних кіл. Добре переносить спеку. У гідропонічній установці Turkman Valley показав себе як надплідний стрейн, придатний для комерційної культивації – всього за 2,5 місяці можна отримати 700 г сухих суцвіть з квадратного метра гроуруму. У культивації невибагливий, багатого гроверського досвіду не потребує.

Ефект Turkman Valley

Дія суцвіть – сильний стоун, що не відпускає 2-3 години і супроводжується підйомом мозкової діяльності, а також різноманітним спектром приємних емоцій.

Обережно, стимулює апетит 🙂 Корисний при гіпертонії, більшості неврозів та панічних станах, знімає депресивний стан. Потужна дія на психіку, координацію та швидкість реакції робить стрейн більш придатним для вечірнього вживання, але у невеликих дозах Turkman Valley ефективно застосовується професійними спортсменами на тренуваннях – щоб уникнути м’язових затискачів та травм при перевантаженні. А ще, властивість сорту – стимулювати розумові здібності та покращувати довготривалу пам’ять.

Читать еще

Post navigation

Оставить комментарий

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *