Кавошопи в Амстердамі

Кавошоп – заклад, який має законне право публічно продавати легкі наркотики. В основному в кавошопах продають марихуану та наркотичні засоби, виготовлені з конопель. Кавошопи в Амстердамі – дуже популярні заклади як серед гостей міста, так і серед мешканців столиці. Діяльність кавошопів контролюється «Опіумним законом» – наркотичною поліцією. Продаж гашишу та інших засобів у кавошопах Нідерландів дозволено за певних обмежень:

  • не розміщувати рекламу,
  • продавати тільки повнолітнім,
  • продавати в одні руки максимум 5 г наркотиків.
Кавошоп у Амстердамі

Історія кавошопів

Історія кавошопів починається ще з далеких 60-х років. У той час, правда, кавошопи були ще звичайними, тихими закладами, в яких можна було скуштувати домашню випічку та випити філіжанку кави. Але все змінилося, коли влада Нідерландів запровадила «Опіумний закон», який дозволяє продавати та вживати легкі наркотики. Що спричинило величезний попит на гашиш і марихуану, особливо у приїжджих туристів, яким напрочуд кортілось спробувати легкий наркотик абсолютно законно, не боячись, що їх заарештують. Місцевим власникам кавошопів довелося переробити свої «мирні» заклади на кавошопи, які продають легкий наркотик. І це був вірний вихід, тому що легально скуштувати гашиш хотіли багато приїжджих туристів та місцевих жителі. Кавошопи в Амстердамі і до сьогодні дуже популярні та відвідувані заклади в місті.

Принцип роботи кавошопів

Кавошоп – як будь-який інший бар чи кафе, лише зі специфічною пропозицією. Тут є офіціанти та бармени. Усередині закладу на столах або на барній стійці лежить «конопляне меню», в якому вказано сорт канабісу та ціна за 1 грам. Бармени чи офіціанти завжди цікавляться: чи вперше пробує клієнт марихуану чи гашиш? Обов’язково рекомендують скуштувати той сорт, який не «звалить» клієнта з ніг, якщо той у кавошопі вперше.

Найкращі та бадьорі сорти конопель тут це сорти, які вирощуються на гідропоніці. У меню вони позначені hidro. Також, особливістю кавошопів є їхня випічка з гашишем, в меню вона позначена як «space-cakes». Слід зазначити, що у кавошопах заборонено випивати спиртні напої, а також вживати важкі наркотики. Якщо співробітники закладу побачать порушення з боку клієнта, його попросять залишити заклад.

Типи кавошопів

В Амстердамі існує три типи кавошопів:

  • тихі,
  • нейтральні
  • голосні.

Так, наприклад, у тихих кавошопах можна спокійно посидіти та розслабитися під тиху музику. Нейтральні кавошопи – заклади з жвавою публікою та атмосферою. Тут можна почути гучну музику та веселі розмови. Шумні кавошопи – типові нічні клуби. Тут панує атмосфера «забійних» танців та пісень.

Найпопулярніші кавошопи (ТОП-3)

The Bulldog Coffee Shop

На першому місці за популярністю кавошопів – The Bulldog Coffee Shop. Це ціла мережа закладів із «специфічним» товаром. Якщо Ви бажаєте придбати якісну марихуану чи гашиш, то Вам сюди.

Кавошоп Abraxas

Abraxas – чудове місце, яке вибирають любителі покурити коноплі. Величезний триповерховий заклад, з гарним дизайном та відмінним сервісом. Тут можна провести час із друзями в галасливій компанії, і усамітниться в інтимній обстановці з коханою людиною.

Grey Area

Grey Area – улюблений кавошоп американців, тут завжди грає рок і продають тільки якісний продукт. Цей заклад рекомендований для великих компаній, які бажають весело провести час.

Мапа Кавошопів Амстердаму

Читать еще

Post navigation

Оставить комментарий

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *